nakladatelství C.H.BECK
logo Magan

O serveru SeznamAdvokatu.CZ

Komunikační agentura Magan vytvořila server SeznamAdvokatu.CZ, aby poskytoval informace těm, kteří se chystají využít služby některého z advokátů v České republice. Vytváříme seznam advokátů v ČR a přibližujeme veřejnosti i jejich konkrétní právní zaměření.

Pomocí vyhledávacího programu umožňujeme potenciálním klientům lepší orientaci v českých advokátních kancelářích a jimi poskytovaných službách.

Naše služby jsou pouze servisní, nikoli poradenské. Představujeme advokátní kanceláře v rozsahu, jaký si sami určí. Záleží jen na nich, v jaké šíři předestřou své služby a jak dalece budou zájemce informovat o své konkrétní činnosti a odborném zaměření. Pak už je jen na návštěvnících serveru, kterého advokáta vyhledají a budou kontaktovat pro ochranu svých právních zájmu.

Činnost firmy Magan s.r.o. je tak v souladu s právními i etickými pravidly pro výkon advokátní profese.

Server SeznamAdvokatu.CZ je přístupný pod internetovými adresami www.SeznamAdvokatu.cz, www.ZoznamAdvokatov.cz, www.Attorneys.cz, www.AttorneyDirectory.cz, www.Anwaelte.cz, www.Anwaltsverzeichnis.cz, www.Advokaten.cz, www.Avocats.cz, www.Advokaty.cz, www.Adwokati.cz, www.Avvocati.cz, www.Avvocato.cz, www.Abogados.cz, www.Abogado.cz, www.Adwokaci.cz, www.Adwokat.cz, www.Ugyvedek.cz, www.Ugyved.cz, www.1advokat.cz

Provozovatel serveru SeznamAdvokatu.CZ

Magan s.r.o. - komunikační agentura

pracoviště:
tel:
e-mail:

Kettnerova 8, 150 00 Praha 5
(+420) 604 518 190
info@magan.cz

sídlo:
IČ:
DIČ:

bankovní spojení:

Biskupcova 1762/78,130 00 Praha 3
26186012
CZ26186012
společnost není plátce DPH
Česká spořitelna 2365059389 / 0800